Postovani, vec mesec ipo dana imam preskakanje srca, tj neharmonican rad srca. Pusac sam, povremeno popijem bromazepam, jer sam jako nervozna, ali ni to sada ne pomaze. Imam stresan posao. Sta da radim? Pritisak oko 125/85. . Pozdrav, miki

    Odgovoreno: 21. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Uradite ekg ili holter da se identifikuje koju vrstu ekstrasistola imate a terapija prema potrebi. Stres je deo svakodnevnice i moramo živeti sa njim, sa što manjim uticajem na naše živote. Sedativi, joga, psihijatar, sve što može da pomogne u otklanjanju stresa.