pronadjen mi je koksaki,analize srca su ok.samo tahikardija.3 mesec sam bila na bplovanju i sad krenula da radim,i opet su mi se vratili simprtomi kao pre 3 meseca sto sam osecala malaksalost,zamor,otezano disanje.a na poslu se nezamaram toliko.asto mi je povisen jel moguce zbog mokracne infekcije da bude povisen.

    Odgovoreno: 19. 05. 2008.
    • ko imate iste simptome kao pri prvom ataku virusa obavezno se javite lekaru i opišite ponavljanje Vaših simptoma. Ali, morate i polako da stičete kondiciju što možetee laganim vežbanjem. AKo je Vaše pitanje vezano za AST (antestreptolizinnski titar) to podrazumeva infekciju streptokokom, a on nije čest uzročnik urinarnih infekcija.