Postovani! Interesuje me vase misljenje o neinvazivnoj koronarografiji. Koji je procenat tacnosti i da li ga kao validan nalaz uvazavaju drzavne klinike (makar kao osnovu za invazivnu dijagnostiku) unapred zahvalan na odgovoru!

    Odgovoreno: 17. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Moje lično mišljenje je da nije previše tačna i nije poenta da li državne ustanove nju prihvataju, poenta je da je samo koronarografija donosi apsolutnu informaciju o tome šta se dešava sa koronarnim arterijama.