Po stovani, mom suprugu je izmeren pritisak157/107ali posto nece nikako kod lekara probala sam sa prilenapom ali ne moye donji nikako da mu spadne ispod 96 paprobao je katopil. Recite sta da radim jel on ne oseca nikakve tegobe

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovana,
      To što nema tegobe ne znači ništa jer povišen pritisak ima svoje negativne efekte na srce i druge ciljne organe. Lekovi koje dajete će samo kratkoročno rešiti povišen pritisak.