Postovan moj brat je prosle godine ima o infarkt kada mu je i ugradjen stent. Ostecenje gornjeg dela srca je oko 10%, pa me interesuje da li je moguce obnavljanje ostecenog dela i za koliko.

    Odgovoreno: 18. 05. 2008.
    • Važno je kada je od početka bolova ugradjen stent, da li je bilo drugih negativnoh elemenata, a samao oštećenje se donekle može oporaviti, ne razumem šta znači "Ostecenje gornjeg dela srca je oko 10%"