Postovani imam ugraden stent na desnoj koronarci naravno pijem od terapije plavix bisokor aspirin 100 tulip mega omega uy sva pridryavanja ljekara tj svakodnevno kretanje izbjegavanje masne hrane dali ovaj stent moze ostati u funkciji neki 20 godina ili ako dode do zacepljena moze li se staviti stent u stent molim ya vas odgovor jer me ovo sve obara psihicki unaprijed hvala

    Odgovoreno: 18. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Može se staviti stent u stent, a on može ostati prohodan i "zauvek", nema rok trajanja. Vidjao sam stentove stare desetak godina koji su i dalje veoma dobri. Plavix bar godinu dana, aspirin doživotno.