Imam 24 godine, treniram u teretani, i ponekad imam problema sa pulsom. Nekada mi je u stanju mirovanja od 100 do 120 i osecam blagi bol zigovi. To traje dan dva i prestane i posle nekog vremena opet. Sta bi trebalo da radim?

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Ne predstavlja srčani simptom, možda odraz pretreniranosti ili naglog opterećenja. Vežbajte sa postepenim dizanjem nivoa opterećenja, ne idite odmah na velike težine-