Postovani! Vec nekoliko godina mi varira pritisak, stim sto mi u zadnje vreme jako smeta krece se ta 160-100 -140-90 -125-100 -120-90 i slicno. Imam povremeno jak umor i tahikardiju, internista mi je dao preselol od50 po pola i prilazit2, 5. Inace pijem i bromazepan1, 5 i zoloft50. Po nalogu psihijatra. 2005 sam prosao sve kardioloske preglede i bili su uredni. Da li uopste mogu normalizovati pritisak i kako? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Varijacije krvnog pritiska su tipične za ljude sklone burnijem i emotivnijem reagovanju i veoma su teške za korigovanje. Terapija koju uzimate je u redu a ono što vas treba smiriti je da su sve pretrage bile u redu.