Imam holesterol 7, 5 a trigliceride oko 4 preporucili su mi niacin pa bih pitao dali da ga uzmem i kako da ga doziram. Inace nemam visak kilograma tezak sam 72 kg. A viisina 172sm, ali moram da priznam da radim veoma strestan posao. Hvala puno

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52355

    • Mirjana Vujadinovic 08. 02. 2010.

      Niacin ili nikotinska kiselina je kofaktor u mnogim enzimskim reakcijama nalazi se u organizmu, nema ga u registru lekova jer nije lek, osoba treba da uzme komplex b vitamina u kojem ima i niacina. . .