Postovani, imam jedno pitanje koje me muci naime vec nekoliko puta osijetim grc u srcu kao da ga neko stegne rukom i u tom momentu izgubim dah taj grc traje desetak sekundi i izgubi se danas sam recimo taj bol vec dva puta osetila inace imam 23godine i nikad nisam imala problema sa srcem ovo mi se nikad nije desvalo pa bi voljela cuti vase misljenje i dali da se obratim lekaru ili to pak nije za lekara, mislim svaka promijena na srcu neznaci dobro ali voljela bi cuti vase misljenje hvala vam mnogo na odgovoru i veliki pozdrav

    Odgovoreno: 07. 02. 2010.
    • Poštovana,
      To što opisujete zaista ne liči na srčane smetnje pa mislim da nemate nikakvih razloga za brigu. Možete uraditi ekg jer ekstrasistole se nekada mogu doživljavati na takav način.