Postovani doktore, u poslednje vreme osecam malaksalost i pospan sam tokom celog dana, mereci svoj pritisak svakog prepodneva vec duze vreme on je u opsegu 105/55 pa najveci mi je bio 115/67. Interesuje me sta bi moglo biti u pitanju i da li je neophodna konsultacija lekara? Napominjem i da su mi otkucaji srca uvek okolo 45 do 50 otkucaja! Unapred zahvalan pavel.

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Nizak pritisak može napraviti tegobe koje imate ali i srčana frekvenca je dosta niska. Ako ste u prilici predlažem vam ispitivanje na bežanijskoj kosi u beogradu kod prof baneta molovanovića na kabinetu za neurokardiologiju.