Postovani cesto osjecam kada sam u sjedecme polozaju dami kao podrhtava srce ili kao preskoci i ja izgubim dah. Dal je moguce da su to ekstrasistole jer sam dosad dva puta radio holter monitoring i nije pronadjeno nista ali tada ih nisam osjecao jel moguce da ekstrasistoel nastanu sad posle togai da li su opasne. Kako se leece?? Hvala

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Opis vaših tegoba zaista liči na ekstrasistole. Mogu nastajati iz mnogo bezazlenih ali i razloga vezanih za bolest. Leče se antiaritmicima zavisno od vrste i intenziteta.