Dg. Cor akcija ritmična, tonovi jasni šumova nema. Ekgsin ritam 96/min. , st denivelacija od 0, 5mmu d1 i avl, v& aplatiran t u d3 th concor 5mg +0+2, 5, cardiopirin 100mg, 1x1 monopril plus 20mgu podne. Molikor 2mg 2x1 u 10 pre podne i 22h uveče xanax 0, 25 2x1, terapija novog doktora. Molim da mi razjasnite dijagnozu i da li je ovo prejaka terapija. Do pre par dana pila concor pola od 5mg ujutru, tritace pola tablete ujutru leksilijum od 1, 5mg. Uveče erinorm pola leksilijum 1, 5 uveče i cardiopirin od 100 u toku dana.

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Dijagnozu niste nigde napisali, bar ne tu koju želite da razjasnim. Ako je prethodna terapija bila neefikasna pa je zato promenjena, onda je to u redu. Terapija bi bila prejaka ako značajno obara pritisak ili izaziva neke druge nuspojave.