Poštovani ! Imam 35 godina i majka sam troje dece,veoma sam anemična.Zadnji put kada sam bila kod svoga lekara mi je prepisao lekove (gvožđe),moj hemoglobinje 65%,a kažu,da je120% neki minimum.Moram priznati,da se jako brzo umorim. Molim vas ako mi možete odgovoriti ako mi se hemoglobin ne popravi kakve mogu biti posledice? Puno vam hvala.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5154

    • kamberi fikrija 21. 03. 2010.

      Postovani, moje pitanje je da li je uspesna moja operacija sa dijagnozoma/ cardiomyopathia valvularis-dilatativa comp. , fibrillatio atriorum et fluctuatio atriorum hypertensio pulmonum. Insufficientia valvulae mitralis non rheumatica. I insufficientia valvulae tricuspidalis non rheumatica. Da li cu ponovo otvoriti oci, molim vas odgovorite mi odmah cekam na vas odgovor \.