Poštovanje, imam periodične bolove u predelu leve strane gde je srčana aorta. Pulsira mi na jednoj tački. Išla sam na preglede i rečeno mi je da je sve na nervnoj bazi i da treba da "izbegavam" stresove. Javljaju mi se i aritmije i recite mi šta dalje da radim, šta da koristim od lekova, ili koju alternativnu metodu da primenim? Molim vas za mišljenje. Pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Bolovi i tegobe koje opisujete zaista ne liče na tegobe koje su srčanog porekla. Aritmije se trebaju snimiti na ekgu i lekar treba da odluči o vrsti terapije.
      alternativne metode nisu predmet mog interesovanja.