Postovani dr. Veoma me brine, imala sam koksaki virus, koji je sada u stanju mirovanja, pre godinu dana mi je radjen uz srca gde su mi pronasli mitralni prolaps, a sada pre neki dan i pulmonalnu regurgitaciju 1+. Moj lekar i dalje tvrdi da pretsanem da pijem lekove, i da ih pijem samo po potrebi. Inace sam pila concorn od 2. 5. Mg i bromazepan od 1. 5. Mg. Inace imam 29. God. Veliki pozdrav i nadam se brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne mogu da menjam terapiju vašeg doktora ali te lekove koje opisujete u dozi koju ste uzimali možete slobodno nastaviti da koristite jer nisu niti previše agresivni niti su velike doze.