Da li možete da mi date odgovor imam st. Depresiju u v4-v6, a dg: ap non stabilis. Jer imam kardioloških problema i treba da uradim što pre eho srca i test opterećenja, što ću učiniti. Na osnovu ekg-a mi je nadjena ova depresija i psotavljena ova dijagnoza. S poštovanjem,

    Odgovoreno: 20. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Uradite test opterećenja koji će biti značajan pokazatelj da li je angina pectoris razlog za depresiju na ekgu. Eho srca će pokazati morfologiju srca i da li se ranije nešto dešavalo.