Postovanje! Dobijem cesto lupanje srca i stezanje u grudnom kosu, borim se da dodjem do vazduha dobijem puls oko 140 otkucaja. . Imam osjecaj kao da cu da padnem u komu. Radila sam sve nalaze i ultra zvuk srca, nosila holter test opterecenje i sve je navodno dobro zadnji par dana se lose osjecam da imam jak bol u grudima i stezanje u djelu srca. Pa vas molim da mi ako je moguce kazete dijagnozu.

    Odgovoreno: 17. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ako su sve pretrage koje ste uradili dobre, onda se vaše tegobe ne mogu vezati za srčanu bolest. Ubrzan rad srca moće izazvati tegobe aa i sam može biti posledica srčane bolesti. Ali, kako su kod vas uradjene dijagnostičke pretrage u redu, možda treba razmisliti o reumatskim smetnjama.