Postovani, bolujem od hipertenzije. Pritisak je pod lekovima 140/99, 150/100. Pijem bisoprolol i kardikor. Posao mi ne dozvoljava da se puno krecem, sklon sam gojenju, imam prekomernu tezinu. Stalno sam pod stresom. Zeleo bih da vezbam. Kretanje mi mnogo znaci. Imam fitness klub. U nadi brzom odgovoru, hvala

    Odgovoreno: 11. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Niste postavili pitanje u stvari, ali bi moj savet bio da se nadje doza leka koja bi držala pritisak ispod 140/90mmhg. Ako je ikako moguće redukcija težine i povećana aktivnost.