Molim vas recite mi koja je donja i gornja granica za ekg? Valjda tako mogu da postavim pitanje!!! Npr. Ekg mi je bio 107 znaci povisen, jer sam bila ushicena. . . . . . . Pa me zanimaju granice. . . . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ako mislite na granice normalne frekvence obično se pominju 60 u minuti kao donja i 90-100 kao gornja granica noprmale. Vaše srce radi malo brže, ali to može biti i strah, radost, aktivnost. . .