Postovani, da li mogu umesto kardiopirina da pijemfloralend od galenike koji sadrzi vinovu lozu, posto mi kardiopirin smeta zbog gastritisa, a imam ugradzen stent srca pa moram da pijem lek protiv slepljivanja trombocita. Aspirin, andol mi takodze ne odgovaraju da li postoji neki dr, lek ako ovaj od galenike ne moze? Hvala

    Odgovoreno: 02. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49183

    • Poštovani. Imam stent. Pijem XEPAR I CORASP 75.ALI MI SE POJAVLJUJUMODRICE OD CORASP. ALEKAR MI JE UKINUO LEK DA GA VIŠE NE PIJEM.