Pritisak je inace 140 sa 90, otkucaji srca 85 ali pod opterecenjem se pritisak povecava na 190 sa 110 i broj otkucaja je oko 140. Dobila sam terapiju enap h 5 mg i bisocor 2, 5 mg, , medjutim osjecam kao neku slabost, pomalo mi se kao nesvjesti, pritisak se snizi do 110 sa 70 ali i 100 sa 60 a otkucaji su 56, sta dalje uraditi da li smanjiti bisocor. . . . . . . . . . . . . Hvala i s postovanjem

    Odgovoreno: 02. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno da treba smanjiti dozu bisocora na polovinu sadašnje ali to zaista mora odobriti i uraditi vaš kardiolog. Tegobe koje osećate su verovatno posledica pada pritiska.