Postovani, tati je utvrdjena angina pectoris i preporuka je da se obavezno uradi koronarografija, a zatim u zavisnosti od nalaza, potencijalno ugradnja stenta ili baj pas-a. Mozete li mi molim vas reci cene tih procedura jer ih ne mogu naci na internetu. Unapred zahvalna, vera b

    Odgovoreno: 29. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Za svakoga ko ima zdravstveno osiguranje (ako ste iz srbije) koronarografija, a i sve drugo je besplatno, plaća se 50 dinara bolnički dan i 5% od cene ugradnog materijala ako ne postoji neki razlog za oslobađanje od participacije.