Postovani doktore,
    Imam majku,86 joj je godina.Ima blok lijeve grane srca.Od 2002. god.pocela je piti LODIX,LOPRIL 5 mg 2x dnevno po jednu,LANIBOS,NITROGLICERIN 2x1 i NITROGLICERIN po potrebi pod jezik.Od januara 2008 god.stanje se pogorsalo,zavrsila je u bolnici u dva navrata,i sada trosi AMIOCORDIN 200 mg 2x1.
    ALDAKTONE 1/2 dnevno,ENAP H 10 mg 1x1.
    Jednostavno moja majka bi stalno spavala,nocu ima kasalj,sa bijelom gustom sluzi,i poslije tog iskasljavanja dobije groznicu.
    Molim Vas da mi odgovorite zasto stalno spava i Vase misljenje za tablete koje pije.Postoje li neke druge tablete.Slikala je cijeli abdomen i sve je ok,pluca su ok,nema vode.
    Zamolila bih Vas da mi odgovorite na moju e-mail adresu.

    Hvala Vam unaprijed na Vasem odgovoru.
    Srdacan pozdrav