Pre svega postovanje za vas Doktore Zorane.

    Imam 20 godina, zivim u parizu, vec 2 godine imam bolove u levoj strani. Preciznije ( bolovi u ramenu, koji se prenose u levoj ruci u fiskovima, probadanje u grudnom kosu, ponekad sa ledja ponekad sa preda, ruka mi ne trni, samo bolovi koji kako kad prestanu.) Inache radim posao koji se snosi na tezak fizicki zamor, nikad nisam imo problema sa srcem, dugo godina trenirao kosarku. Zanima me, dali je to problem sa kicmom ili uopste sa srcem? Inache isao sam na preglede EKG kazu da je sve ok.. ali hteo bi vas komentar

    Veliki pozdravi iz Pariza.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Pozdrav za grad svetlosti, poslednji put sam bio decembra u Parizu i uvek je neponovljiv. Ako je EKG uredan, sa 20 godina je minimalna šansa da imate problem sa srcem. Pokušajte da radite vežbe ili se bavite sportom koji angažuje sve mišiće (plivanje), to će olakšati Vaše tegobe koje su mišićnog porekla