Pozdravljam, imam za mene jako veliki problem. Pre 3 god. Je pocela da mi se javlja aritmija srca. Otisla sam kod vise kardiologa, svi su rekli da nemam nikakvu bolest, jedino baloniranje a1 segmenta, ali da to nije razlog za brigu. Dospela sam kod psihijatra sa 111 prebacaja preko dana. Dao je dijagnozu f41, sa cime sam se i slozila, jer stvarno sam osecala da je pronasao resenje. Prvo sam pila seroxat, pa cipralex, ali nije doslo do poboljsanja. Otisla kod drugog lekara, ispisan mi je flunisan i rivotril. Nakon nedelju dana mi je totalno bilo bolje, ali su mi se pojacale misli koje sam prethodno potiskivala. Imam dvoje curice (8, 6god.) , dobrog muza u kojeg nazalost nikada nisam bila zaljubljena. Jako mi je zao upropastila sam mu zivot, jer sad mi je doslo da se razvedem, i da zivim sama sa decom. Deca su mi najvaznija u zivotu, ali znam da je koren problema u tome sto nazalost nista ne osecam prema njemu. Ako se razvedem, deci cu upropastiti zivot? Otkad sam mu to priznala, nocu ne spava, nesto ga steze u grudima, par puta mu bilo lose. Ne mogu naci resenje, jer izgleda da ga nema. Hvala na pomoci ako postoji.

    Odgovoreno: 02. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ako se brinete za tegobe vašeg supruga neka uradi test opterećenja što bi trebalo da isključi ili povrdi koronarnu bolest. Što se tiče vaših tegoba mislim da nemaju organsku podlogu i da su sedativi dovoljni kao terapija.