Postovani, molim vas da mi odgovorite kako je potrebno ponasati se kada se nosi holter srca. Interesuje me da je potrebno neko dodatno opterecenje ili je potrebno ponasati se isto kao svaki normalan dan? Hvala

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno, uobičajeno ponašanje ali izbegavajte previše aktivnosti zbog koje bi se znojili jer bi to ometalo kontakt elektroda a samim tim i signal, zbog čega se taj deo možda ne bi mogao dobro interpretirati.