Postovani sta moze biti uzrok jakim odkucaijima srce na koje se nekad i samo tijelo pomijera nnaglasavm ne ubrzane nego jake otkucaje. Dal smem u teretanu i na fitnes vjezbe. Inace u skoli se jako zamaram ali mi se nista lose ne desava osim jakog lupanja ne previse ubrzanog. Hvala

    Odgovoreno: 17. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Može se videti kod osoba slabije gradje i tankog zida grudnog koša a ne predstavlja oboljenje. Trebali bi postići kondiciju postepenim povećanjem nivoa fizičke aktivnosti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #48241

    • Imam otkucaje srca u minui 120. . Konstantno 2 mjeseca. Manta mi se i bezovoljan sam. . Titra mi kapak. Pravo ružan osjećaj. . Osjećaj nadutosti, podrgivanje, radio ekg uredan, radio ultrazvuk normano sve, samo za te otkucaje neznaju od čega je. . . Na ovoliko otkucaja neznam smijem li se naprezat i bavit sportom, , 19 mi je godina,