Postovani, moje pitanje, je vezano za kardiologiju. Naime zeleo bih rado da znam da li, boravak u sauni, od 100 stepeni, koji traje vis eod 15 min, uz veliko znojenje, moze kansije pa i sutra dan, da izazove, simptome, slabosti, hladnoce, balgo ubrazanog rada srca, i glavobolje, tj neprijatno osecanje!!! Veliko hvala unapred srdacan pozdrav iz austrije!

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Ako ste izgubili dosta elektrolita i na taj način dobro oborili krvni pritisak, moguće je. Ne preterrujte sa vremenom u sauni, oni satovi sa 15 minuta i postoje zbog toga.