Moj problem se javio pre neke cetiri godine kada sam odjednom osetio da mi kuca srce kao ludo mozda blizu 200 otkucaja trajalo je nekih 20 minuta i odjednom stalo. To mi se ne desava cesto mozda dva puta godisnje isao sam na sve preglede ekg holter ultra zvuk i nisu nasli nista ja doduse nemam tada nikakve bolove ni smetnje sa disanjem ali se toliko uplasim da sam poceo da postajem hipohonder pravi jer stalno cekam kada ce da zaigra pijem polovinu propafena pomozite mi sa nekim savetom zahvalan unapred

    Odgovoreno: 13. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Dokle god se ne identifikuje vrsta aritmije ne znamo sa sigurnošću šta se dešava. Postoji aparat koji se ugradjuje ispod kože i prati rad srca 14 meseci, to bi kod vas bilo korisno u detekciji vrste poremećaja.