Postovanje! Vec 5. God. Imam velikih problema sa zdravljem od kako sam prelezao koksaki. Javili su mi se neki epi napadi i napadi koje ja osecam iz stomaka a zatim drhtavica i na kraju iscrpljenost i neograniceno spavanje. Narocito nemam kontrolu u vezi budjenja. Radio sam mr. Glave i eeg i opisano je kao obs dissem proces. Ali zbog nasih azurnih lekara nisam poslat na dalja ispitivanja nego je ostalo na tome. Takodje imam i problema sa srcemi osecam se sve slabije posle post mioperikarditisa sa nalazima lakse fibroze septuma. Pio sam propranolol a sada concor. Idalje imam tahikardiju koja nastane u sekundi i ako sam popio lek. Ne smem da se opteretim jer mi se javi preskakanje srca koje se javlja cak i sutradan u nekoliko navrata. Izvinite zbog ovako dugog pitanja ali stvarno sam zabrinut za svoje zdravlje a nisam hipohondra. Pozdrav!

    Odgovoreno: 09. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Što se tiče pitanja vezanog za srce, treba vam eho srca da se utvrdi stanje srčanog mišića. Napadi ubrzanog rada srca se mogu kontrolisati antiaritmicima ali to ne isključuje da se javljaju ekstrasistole tj. Preskoci u radu srca uprkos terapiji. Trebate nastaviti sa uzimanjem beta blokatora.