Poštovani doktore! Molim vas da li posle 4-strukog bajpasa i opreracije aneurizme abdominalne aorte smem da prolazim kroz detektor metala (vrata) ? Do sada sam dva puta prošao kroz metal detektor (aerodrom n. Tesla i vma beograd) . Da li bi trebalo da posedujem nekakvu identifikacionu karticu?

    Odgovoreno: 05. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47169

    • Poštovani, imam ugrađen pejsmejker, a uskoro bih trebala da se vratim na posao. Radim u fabrici u proizvodnji gde je sve od metala. Da li smem tamo da radim? Unapred hvala.