Imam stezanja u prsima, gusenja i to traje vec sedam godina. . . Imam trnjenje u rukama obicno lijevoj. . Umaram se. . I moji nalazi su obicno bili uredni. . . Ekg, holter sve je bilo u redu, dijagnosticirali su mi anksiozni poremecaj i dali tablete antidepresive medjutim nije mi bolje i dalje imam preskakanja lupanja srca a stezanja na lijevoj strani su postala nepodnosljivi. . . . Molim vas da mi kazete o cemu bi se tu moglo raditi jer su doktori postali neizanteresirani za moj slucaj. . .

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam koje ste pretrage uradili a medju njima bi se trebali naći test opterećenja i eventualno farmakodinamski test, ako se hodanjem ne uradi provokacija visoke frekvence. Po opisu ne liči previše na srčanu simptomatologiju a možda vam lekovi nisu dobri.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #46057

    • Muci me stezanje oko lijeve lopatice, stezanje se krece prema plucima i blagi bol u prsima. Pretrage su vrsene, , ekg nalazi su uredu, i takodje imam probleme sa vratnom kicmom. Volio bi da cujem vase misljenje, hvala