Imam tri bajpasa i ne regulisan zalizak sa mr+1 i sve ostalo sto prati anginu pektoris. Koristim nebilet od beta blokatora, cardiopirini i simvastin 20 mg. Imam ceste vrtoglavice dali mogu zamenom lekova da izbegnem ovakvo stanje. Unapred zahvalan. Pozdrav stanisic

    Odgovoreno: 22. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ako se vrtoglavice javljaju zbog niskog pritiska, a do čega može dovesti nebilet, onda možete razmisliti o smanjenju doze. Ako je pritisak normalan onda su vrtoglavice neurološkog porekla, najverovatnije.