Postavani, imam problem vec par dana a u vezi srca. Imam 41 god. Naime prosle godine sam dobila visok pritisak. 160-100. Dobila sam od kardiologa da pijem lek tritace i korvitol. Pritisak sam regulisala, sada mi je 120 (130) -80. Puls mi je izmedju 60 i 80. Pre par dan dok sam sedela u predelu srca mi je nesto zaigralo, kao da se nesto unutra pomerilo, pa vratilo. Od tada svaki dan i to popodne mi se desava da mi nesto tako zaigra (kao da mi zaigra misic) , kao neki talas da prodje. Uradila sam ekg (drugarica mi je internista u domu zdravlja) ekg mi je dobar. Brinem jer imam dvoje dece da ne umrem i da onda nema ko njih da izvede na pravi put. Da li mozete da mi odgovorite o cemu se radi, s obzirom da sam ja pomalo hipohondar i da me ljudi ne shvataju uvek ozbiljnom, i zbog toga se plasim da im nesto ne promakne. Inace i zet i tetka i sestra su mi lekari ali nisu kardiolozi i nece da se mesaju u nesto sto nije njihovo. Puno pozdrava

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da su tegobe koje opisujete ekstrasistole i zaista ne bi trebale da budu razlog da budete uplašeni i razmišljate na taj način. Corvitol će uticati da se njihov broj smanji.