Postovani, imam 32 godine a vec 6 godina pije presolol za poviseni krvni pritisak koji je nekad 160/90. Ja vas molim da mi odgovorite koliko je taj presolol dobar kao lek. Jer meni lekari kazu da treba da ga pije jer ja sam u stvari imala tahikardiju i od straha sam i dobila pritisak jer su me licno oni istraumirali.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #45463

    • shazije sokoli 13. 02. 2011.

      Poštovanje ja imam 53 godine, imam pritisak visok 5 godina i pijem presolol od 50 milgrama ali po jedan dnevno ne osecam se dobro imam gušenje i često se umorim, ali najviše kad hodam uzbrdo jako se umorim. Molim vas doktore pomozite šta da radim i kome da se obratim?