Postovani doktore perisicu moram vas jos jednom nesto pitati pa mi odgovorite ako mozete ikako za jedno misljenje i savjet molim vas ovako kad god nesto radim busim ili zatezem sa rukama saraf ili busim rupu sa busilicom ili imam odnos sa curom odma mi se zavrtiu glavu utrne mi kao doljnja vilica ne sad ono da utrne ali tako nesto kao ukoci okinu mi se noge i zavrti mi se u glavu ili polako povrace i po nekad posle toga dobijem kiselinu ili stezanje blago u grudi ili znoj ili u ledja stezanje ne sad jako ali toliko da mi smeta i da moram da sjednem jer mi noge onda otkazuju i gubim ravnotezu recimo veceras sam imao odnos sa curom i odma mje bilo malo lose izmjeim pritisak ok je 110 sa 80 e sad bio sam kod kardiologa zalo am se i njemu uradjen mi je ekg jedno 3 4 dana svaki dan po jedan uradjeni su mi nalazi ok su svi i oni tropoini i ck i ckmb i krvan slika i masnoca i sve a uradjen mi je ultra zvuk pre 10 dana ok je sve u granici normale i uranjen mi je holter pre neki dan e sad holter je pokazao sledece preskoka pred komorskih je bilo samo 17 komorski ni jedan ali je bilo 4 jedan za drugim preskoka odma poslije jela maksimalni puls mi je bio 118 dok sam vosio aut minimalni je bio 49 u toku spavanja imao sam jednu pauzu od 2, 2 sek i imao sam najvecu depresiju od 1 milimetar u 2 odvodu sve drugo je navodno ok setao sam lezao i peo se na drugom spratu da probam i to u toku penjanja na stepenice ali ja idalje dobija te neke smetnje a zadnji eho stres sam radio pre godinu ipo dana i izdrzao sam punih 11 ipo minuta na traci i test je bo negativan i ultra zvuk nije pokazao nikakvu iz hemiju ni pre ni u toku testa ni posle testa e sad doktore sta da radim dali da radim multi slajs skener ili da nesto drugo rdim jer sad recimo dok kucam steze me u doljnjoj vilici i cesto dobijam bol u lijevo rame ali kad ga pretisnem bol se povecava molim vas za savjet sta da radim i dali je to srce ps nit se drogirm nit pijem alkohol ali do duse nit mnogo setam a da radim em sto me strah em sto dobijem to stezanje ali po nekad mogu da radim po nkad ne nego me ili u ledja stisne ili u gornjem delu vrata ali doktori tvrde da holter mora da pokaze jer sam setao 3 kilometra kad sam ga stavio i peo sam se uz 2 sprat ee doktore jedino pusim kutiju cigaa na dan i imao sam problema sa zeludcem imam tu helio bakteriju i cestu mucninu u stomak i kad duze stoim na noge pocinje da mi puslira u gornjem delu stomaka i da me tu kao stiska i odma mi noge klecaju postaje tvrd taj dio stomaka hvala veliko molim odgovor

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Po opisu tegobe više liče na bol koštano mišićnog porekla i zato ga možete izazvati pritiskom na bolno mesto. Što se tiče heliko baktera on se uspešno leči i za to pitajte gastrologa. A i drugi deo tegoba liči na digestivne smetnje. Proverite da nemate spondilozu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #44889

    • Postovani doktore molim vas da mi odgovorite na pitanje. Povremeno mi se koci leva i desna strana vilice kao da mi trne, vec par dana. Od cega moze da bude? Hvala