Postovani doktore, htela bih da vas pitam, vise puta mi se desava bol, stezanje u predelu leve strane grudnog kosa, traji tako oko 10 minuta, pa se javi opet posle nekog vremena. . . Pijem concor, 1/2 ujutru i bromazepam, da li se radi o necemu ozbiljnijem ili su to mozda bolovi od promaje, istezanja. . . ? Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Ako imate preko 45 godina mogao bi biti simptom od strane srca, ne liči previše ali ako su vam povišene masnoće u krvi i ako u porodici postoje srčana oboljenja uradite ergotest.