Kardiologu: imam 57 godina 180/114 imam ponekad aritmije i proširenu levu komoru. Prestao pušiti prije 7 godina (pušio 35 godina) . Posle godinu dana od prestanka pušenje dva puta završio u bolnici (pao mi pritisak) . Pritisak mi je prilično dobar, ponekad varira. Svi ostali nalazi su mi uredni, čak mogu reći idealni. Jedem sve i nemam nikakvih problema. Koristim lekove: pio sam prilazid plus sad pijem hemokivin plus (molim mišljenje kojo mi više odgovara) andol 100, propafen, verapamil. Molim mišljenje s poštovanjem svetislav savić

    Odgovoreno: 30. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #43569

    • Svetislav savic 02. 11. 2009.

      Poštovani gospodine doktore Vaš odgovor na moje pitanje nije postavljen na forum. Pozdrav Dvetislav