Pozdrav. Mislila sam da imam neki problem sa srcem, kada sam otisla kod doktora i posle pregleda mi je rekao da je sve super, moji simtomi su ovakvi, preko dana je super kada odem na spavanje mnogo puta i previse do sada mi se desava da me probudi prvo trnjenje u levoj saci potom blagastruja oko crca pa kao da se nesto pali u meni onda malo ubrzan rad srca potom pocinje da mi se koci donja vilica da podrhtavam da me gusi nemam vazduha i tako veoma grozno i zastrasujuce doktor je rekao da je to od nekog stresa, dali je to u pitanju neki misic i dali moze ovako nesto da ugrozi zdravo srce kako tvrdi doktor prepisan mi je lek flugalin 100mg i bude mi bolje kasnije ali prvo prodem sa ove teske i zastrasujuce tegobe jednom sam bila na hitnoj zbog toga srce je bilo tako usporeno jedva sam dolazila do daha dok mi nisu stavili tabletu pod jezik bilo je strasno potom je receno da je od nekog stresa mozda zato sto sam puno osetljiva i nezna neznam mada nekih velikih stresova nemam oko dece mozda ponekad ali to je sve sitno po meni, inace imam 38 godina. Dali je nesto opasno i dali je lek u redu mogu li ga popiti uvek kad osetim da mi nije dobro tj nocu posto se tad borimo sa tim unapred hvala za strpljenje

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Tegobe koje opisujete zaista ne liče na srčane smetnje i mislim da ste neopravdano orijentisani na srce kao uzrok problema. Sa 38 godina i ne treba da imate neki ozbiljan kardiološki problem. Ako mislite da vam neki lek pomaže, uzmite ga.