Molim za brz odgovor jos veceras ako moze (pliz. . .) radila sam ekg i ovo su vrednosti rate pr- 93 qrsd-150 qt-352 qtc-438 axis p-74 qrs-42 t-44 dijagnoza srcani ritam 93/bn6 ps. Ne mogu da procitam dijagnozu nesto kao tadu. . . . Bn6. Molim da mi odgovorite sto pre. Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Žao mi je što odgovor stiže kasnije ali sam bio na putu.
      brojke koje ste napisali se odnose na dužinu trajanja pojedinih ciklusa na ekgu i one su u redu, frekvenca malo viša a šta je dijagnoza ne prepoznajem.