Pitanje za dr zoran perišić gospodine teo sam da pitam lekovi vuzimam redovno ali hteo sam da pitam kako je sve moguce kad vuzimam lekovi da se otkaci i prejde na pljca od kad sam dobio trom ja sam se ugojo i uradio sam da vidim da nije u rodjeno i doktor kaze da nije u rodjeno i nezna odakle je to doslo pa sam hte da pitam pa kako to dolazi da se krv zgrusava pre toga nisam imao nikakvi bolove izjedamput je doslo do troma pa od cega to sve moze da dode s postovanjem

    Odgovoreno: 20. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Ne znam tromboza kog organa je u pitanju ali ću vam napisati nekoliko uopštenih stvari o trombozi. Do nje može dovesti povreda, dugotrajno ležanje, infekcija, nepravilan srčani rad, udaljeni tumori itd. Iako se lek uzima znaci tromboze se mogu nastaviti.