Postovani, imam problem sa tahikardicnim radom srca. Puls mi je oko 100, retko kada manje i desava se da mi srce ponekad tako jako˝˝lupi˝˝da mi prosto stane dah. Imam nizak krvni pritisak (90/60) i nisko fe-5. Da li problem ozbiljan? Unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da je ubrzan rad vašeg sca posledica anemije. Morate konsultovati hematologa, što se kardioloških pregleda tiče bilo bi poželjno uraditi 24h holter ekg-a.