Postovani, vec duze od 3 nedelje imam blag bol u grudima i trne mi leva ruka. Imam osecaj kao da mi krv ne tece kroz levu ruku i da mi prolazi nesto hladno. Radila sam ekg i ultrazvuk srca sve je u redu. Primetila sam da mi je to mozda od cigara iako mi kutija traje 2-3 dana. Sta to moze biti? Mozda je u pitanju cirkulacija i da li to moze dovesti do infarkta ili sloga? Molim odgovorite mi na e-mail: miacko@hotmail. Com hvala

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Vaši problemi jesu vezani za cirkulaciju. Prestanite sa konzumiranjem cigareta odmah. Predlažem da uradite ergo test kako bi isključili bolest koronarnih arterija a potom se obratite vaskularnom hirurgu zbog nelagodnosti i hladnoće u levoj ruci.