Imam pritisak 175/80. Danas sam bila u domu zdravlja kod lekara, ona kaže "to je ok" a ja znam da nije ok. Mislim, s obzirom na to kakav je zdravstveni sistem nema potrebe da idem opet tamo, kako mogu sebi da pomognem, znam da visok pritisak nije stvar za šalu. Molim vas samo bez narodnih lekova tipa, jedite beli luk i ne nervirajte se. Hvala.

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Obratili ste se kardiologu pa zasigurno nećete dobiti savet o konzumiranju belog luka. Vrednosti krvnog pritiska koje ste naveli jesu povišene i zahtevaju medikamentno lečenje. Zakažite pregled kod kardiologa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #41627

    • Pozdrav, trenutno sam u hitnoj ambulanti, tlak je 175/80 nalazi svi ok kardioloski i ct glave i vratne kičme, da li neko ima predlog ili savjet? Hvala.