Postovani jesuli mnogo opasne prirasline na srcu moja mama je imala 2 srcana udara a ako bude imala 3 hoceli biti jako opasno? Odgovorite sto prijeee molim vas molim vas

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Svaki ponovljeni srčani udar može nositi veliki rizik po pacijenta. Treba ih sprečiti adekvatnim lečenjem i redovnim kontrolama kardiologa. Priraslice na srcu (srčanoj maramici) ako o njima govorite nisu nikakva pretnja same po sebi, mogu samo dati tegobe koje se pokriju lekovima.