Postovani doktore, za vas nemam pitanja, samo bi htela da vam kazem, da sam sasvim slucajno odkrila vas sajt (za dva dana ce mi u mariboru raditi koronarografiju) i zelim vam cestitati, sto ste tako nazorno prikazali celi postupak, da i mi, laici, razumemo o cemu se radi! Veliko vam hvala i zelim vam puno uspeha u dalnjem radu. Slovenka iz amsterdama

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Puno hvala! Ja kao i cela ekipa interventnih kardiologa sa kojima sarađujem se trudimo da našim pacijentima bude što jednostavnije predstavljena ova kompleksna dijagnostička procedura.