Poštovani, ovih dana osećam da mi trni jezik, ruk me boli i plećka a prsti mi trnu na levoj ruci, pritisak mi je nizak, a često imam aritmiju da moram da popijem bromazepan od 3 mg, dali treba da se obratim lekaru. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Bromazepam je psihijatrijski lek i svakako ne leči aritmiju i anginu pectoris ako je imate. Morali bi ste odraditi ergo test kako bi bili sigurni da vaše tegobe nisu srčanog porekla ili suprotno, da vam je potrebno kardiološko lečenje.