Pre nekoliko dana osetio sam da mi srce ubrzano radi i da preskace. Kada sam otisao kod lekara i rekao sta je problem covek je poceo da se smeje jer sam mu objasnio da sam konstatovao tako sto sam drzao prste na veni (na vratu. . . Kako god se ona zvala) i tako sam primeto da kada mi se u grudima javi neki osecaj kao da mi trnu grudi ili kao neki osecaj da mi se stvara vakum u grudima u tom trenutku nemam puls. Pregledom mi je drugi doktor rekao da imam aritmiju za koju je na nalazu napisao arrhythmia c. Es i dao mi je da pijem presolol 2x25mg i cardiopriin 1x1 i uputio na ostale aanlize koje mogu da se rade tek za nekoliko dana. I da. . . Tek posle sam video na pecatu da je doktor inace internista. -nefrolog (na kojeg nemam zamerke izuzetno fin i pazljiv gospodin dr. Goran vojinovic iz panceva) . Molim vas na vas komentar koli okje to opasno i kakve su sanse za lecenje takvih bolesti.

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Sledite savete vašeg interniste. Odradite tražene analize i odnesite rezultate na uvid. Povremeno preskakanje srca (ekstrasistole) su dosta česta pojava i ne bi trebalo da predstavljeju veći problem.