Postovani doktore! Pisem vam ponovo u nadi da ce te mi razjasniti nedoumicu o sledecim simptomima: od im 02. 04. 2008 do 02. 04. 2009 skoro da nisam imao problema cak mi je i ekg bio odlican. Tacno godinu posle im dobio sam jak napad od onda nisam mogao da hodam bez zamaranja poceli su i problemi sa bolovima ispod rebara sa leve strane probadanje u grudima koje se prenosi na levu ruku i podlakticu. Posle koron. Ugradjen mi je stent na 95% zacepljenja ali i sada posle 23. 07. Do danas imam problema sa probadanjem i zamaranjem prilikom kretanja, probadanje i pecenje u grudima. Ponovni test mi je zakazan za 12. 10. Ali bih hteo da znam vase misljenje o mom slucaju. Jos jednom veliko hvala!

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodno je ponovo uraditi test fizičkim opterećenjem kako bi videli da li ima problema sa ranije ugrađenim stentom. Ukoliko je test pozitivan (loš) neophodna je rekoronarografija radi potpunog uvida u stanje vaše koronarne cirkulacije.